.

.

New
Универзумот Вистинска Кожа Марија Janes Потпетици Пумпи за мода девојка Розова/Црна 7.5 cm Високи Потпетици пумпи чевли H045

Универзумот Вистинска Кожа Марија Janes Потпетици Пумпи за мода девојка Розова/Црна 7.5 cm Високи Потпетици пумпи чевли H045

DEN 2680.00
DEN 5154.24

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Повод:
Office & Кариера
Број На Модел На:
H045
Моден Елемент:
Тесен Појас
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пумпа Тип:
Марија Janes
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Бренд Име:
Универзумот
Пети Форма:
Посочи Пети
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
7.5 cm
Свеж

Избор на клиенти