.

.

New
VENCHALE кристал декорација потпетици вистинска кожа змијата кожата посочи пети жените пумпи мешани бои женски чевли голема големина

VENCHALE кристал декорација потпетици вистинска кожа змијата кожата посочи пети жените пумпи мешани бои женски чевли голема големина

DEN 1954.00
DEN 3552.00

Стока
Достапно.

И најважно, немојте да се избере погрешна големина.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Регионот
Превозот Агент
Обработка&Испорака
САД/Канада
Кина Пост
10-25 работни дена
Велика БРИТАНИЈА/IR/Западна европа
Кина Пост
10-25 работни дена
Европски
Кина Пост
10-25 работни дена
Блискиот Исток
Кина Пост
10-20 работни дена
Австралија/Нов Зеланд
Кина Пост
10-20 работни дена
Азија Земја
Кина Пост
10-18 работни дена
Африка Земјата
Кина Пост
10-30 работни дена
Јужна Америка
Кина Пост
10-30 работни дена
Како да се откажат превозот
Можете да ги преземе нашата фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно од нашиот веб-сајт
Напишете детали во коментар кога ќе се направи ред
Ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога ќе цел
Ние брод надвор предмети од Express Mail Услугата (кина пост воздух) според вашето барање, пакетот патеката број и песна веб-сајт се обезбедени
Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот бизнис. Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас.5=ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
( 1 инч=2. backgrund и слично, кога ќе добиваат чевлите, ако бојата навистина во ред, ве молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите сликата на чевли. Ако не можете да бидете сигурни која големина да се избира, можете да побарате од нас, ние ќе ви помогнеме
Ве молиме мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.

Детали

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Кристално
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Новина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Број На Модел На:
20180202010
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
venchale
Пета Тип:
Чуден Стил
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Високи потпетици:
4.5 cm
Свеж

Избор на клиенти