.

.

New
Топла Уметник Нигериската Кристал Жена Чевлите И Чантата Поставува Африкански Високи Потпетици Жена Чевлите И Чантата Постави За Партиски Бесплатен Превозот YH-02

Топла Уметник Нигериската Кристал Жена Чевлите И Чантата Поставува Африкански Високи Потпетици Жена Чевлите И Чантата Постави

DEN 3033.00
DEN 3888.00

Стока
Достапно.


Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание :
Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 Set
Материјал : СТП+Кристал+Гума
Високи Потпетици : 9 CM
Европа Големина : 37-43
Работник Направени Ден : 5-7 Day
Боја : Зелена.Обработка на време : само 5-7 работни дена. Ако цел одлагање, или други причини кои се одговорни за превозот услуга. Бои) можеме да го размена на стоки или рефундирање на пари. ние не сме одговорни за тоа. Ве молиме контактирајте со нас пред да повратни информации.

Детали

Чевли Големина:
6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Пумпа Тип:
Slingbacks
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Моден Елемент:
Кристално
Платформа Висина:
0-3cm
Број На Модел На:
YH20182-225
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
ПВЦ
Повод:
Партија
Бренд Име:
Топла Изведувач
Insole Материјал:
ПВЦ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Кристал
Кожа Стил:
Врежана Кожа
ЕУР големина:
37-38-39-40-41-42-43
Високи Потпетици:
9CM
боја:
Зелена. Црна. Сина. Кафе. Сребро.
Употреба:
Мода Се Облекуваат/Партија Се Облекуваат/Свадба Облечи
чевли стил:
Италијански Чевли И Торба Set/Африка Чевлите И Чантата Сет
Свеж

Избор на клиенти