.

.

New
Круг Пети Блок Чевли Чипка Brogue Пумпи Ретро 2017 Високи Потпетици Големина 4 34 Црна Дами На Средни Оксфорд Tassel Мода Пролет

Круг Пети Блок Чевли Чипка Brogue Пумпи Ретро 2017 Високи Потпетици Големина 4 34 Црна Дами На Средни Оксфорд Tassel Мода Пролет

DEN 1870.00
DEN 2921.28

Стока
Достапно.


Горниот Материјал : СТП
Обвивка Материјал : СТП
Пета Висина : 4.5 cm/1.8 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
zl151502948813
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Стил:
Концизен
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
RPBDZKQO
Свеж

Избор на клиенти