.

.

New
Кралицата на Стилот 22cm супер висока печатење круг пети метал потпетици големи дворови -8.5-15.5-црна

Кралицата на Стилот 22cm супер висока печатење круг пети метал потпетици големи дворови -8.5-15.5-црна

DEN 2879.52

Стока
Достапно.


Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете активни повратни информации ( 5 ѕвезди ) .
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.
[Бои] : Црна, Црвена, Беж, Печатење Mutli боја
[Потпетици висина] : 22cm
[платформа висина] : 9. ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.5 cm
Сите во вид на снимање
детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само .
Кога сте на шопинг во нашата продавница, вашето задоволство е нашиот прв приоритет. ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
3) В хина пост ќе се користи , и за време на Испорака ќе биде подолго. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
Пакување Детали
Единица Тип : пар
Пакет Тежина : 0. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.
Правила
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.8 kg
Пакет Големина : 35 см * 25 cm x 15 cm
.

Детали

Чевли Големина:
8.5, 9, 10, 10.5, 12, 13, 13.5, 14, 14.5, 15, 15.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
7cm И До
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Новина
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Плитки
Повод:
Партија
Outsole Материјал:
Пластични
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Пета Форма:
Гајтанот Потпетици
Outsole Материјал:
PU
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Печатење Кожа
Свеж

Избор на клиенти