.

.

New
2017 ROYYNA Пролет, Есен Нови Стилови Пумпи Жените Голема Големина Мода Секси Круг Пети Слатка и Шарени Мека Жените Чевли Бесплатен Превозот

2017 ROYYNA Пролет, Есен Нови Стилови Пумпи Жените Голема Големина Мода Секси Круг Пети Слатка и Шарени Мека Жените Чевли Бесплатен

DEN 715.00
DEN 1276.80

Стока
Достапно.


Kindest и Важни Информации :
Пред да се направи нарачката, треба да бидат внимателни за да се измери нозете должина (од пета до пети), а потоа треба да се обрне повеќе внимание на нашата големина на табела. Можете да најдете соодветна големина за вас во нашата големина на табела. Конечно, може да одлучи што големината ќе го купите. Нашата Компанија
Ние сме чевли производителот од 1995 година.
Нашите Производи
Ние може да ви понуди квалитетни чевли кои се producted
од страна на нашите квалификувани работници со нивните врвен техника.
Бенефиции ќе добиете
1.Може да се купи нашиот квалитет чевли со многу конкурентна цена.
2. Ние би можеле да се воспостави добри односи едни со други и да стане
добри пријатели засекогаш.
Плаќање :
1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
3. Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете на овој линк http : //help.aliexpress.com/payment_method.html, тоа може да ви помогне.

Детали

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пета Тип:
Скок Потпетици
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Пумпа Тип:
Основни
Број На Модел На:
C001-1
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Плитки
Insole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
ROYYNA
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Класици
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти