.

.

New
Женска Пролет/Есен се Лизга-на Круг Пети Платно Секојдневен Чевли со Старите Копчиња Дише Оптоварување Танцување Чевли Бесплатен Превозот

Женска Пролет/Есен се Лизга-на Круг Пети Платно Секојдневен Чевли со Старите Копчиња Дише Оптоварување Танцување Чевли Бесплатен

DEN 645.00
DEN 806.40

Стока
Достапно.


Горниот Материјал : Платно
Обвивка Материјал : Памук Ткаенини
Outsole : Крава Мускулите

Детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
GY-C106
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Стил:
Етнички
Insole Материјал:
TPR
Пети Форма:
Круг Пети
Пумпа Тип:
Основни
Моден Елемент:
Embroider
Outsole Материјал:
TPR
Со Платформи:
No
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Бренд Име:
Joinester
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
зголемена внатрешна
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Жените
Вулканизирана Чевли:
No
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Функција:
Дише, Масажа, Висина, Зголемување На
Пета Тип:
Оптоварување
Свеж

Избор на клиенти