.

.

New
SDTRFT Crossdresser Плус:40-45 46 47 48 49 Злато Bottoms 14cm тенки потпетици секси Сандали Патент Кожа D'Orsay пумпи жените чевли

SDTRFT Crossdresser Плус:40-45 46 47 48 49 Злато Bottoms 14cm тенки потпетици секси Сандали Патент Кожа D'Orsay пумпи жените

DEN 804.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
SDTRFT
Повод:
Партија
Стил:
Слатка
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
bigsize 061
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Тока
Големина:
40,41,42,43,44,45,46,47,48,49
Високи потпетици:
13cm
Пети Стил:
затворена пети
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Zapatos Mujer:
sapato feminino
Црвена Дното Високи Потпетици:
свадба чевли
чевли жена:
се облекуваат/свадбена/партија/СМ/cosplay
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Кожа Стил:
Патент Кожа
Чевли Ширина:
ExtraWide(E+)
Свеж

Избор на клиенти