.

.

New
ENMAYER Рим Стил Платформа Чевли за Жени Мода Дебели Пета Пумпи Дами Фустан Секојдневен Чевли на Жените Секси Високи Потпетици Пумпи

ENMAYER Рим Стил Платформа Чевли за Жени Мода Дебели Пета Пумпи Дами Фустан Секојдневен Чевли на Жените Секси Високи Потпетици

DEN 1215.00
DEN 2337.60

Стока
Достапно.


Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас.5=CN39=245mm(боси нозе должина) US13=CN46=280mm(боси нозе должина) US8.
Ако објектот во внатрешноста на пратката била скршена или украдени очигледно додека сте прима.ако верувате дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се врати
или вратат е можно.
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени им се нашите ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки
Производот се покаже :
1. Ве молиме да обрнете внимание дека превозот цена
е не се враќа.Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат превозот цена.ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела)
Напомена : 1.официјален документ,особено тврдат дека редовно хартија
(прилог слика за вашиот референца) PS : (UPS&курирската служба DHL.Ве молиме да направите нарачка во нашата продавница директно ако имате цел од вашите клиенти,тогаш ние испрати пакет да
вашите купувачи
без нашите информации од страна на превозот пат кој сте го одбрале.5=CN45=275mm(боси нозе должина) US7.5=CN35=225mm(боси нозе должина) US10=CN42=260mm(боси нозе должина) US5. Редовни клиенти може да се добие екстра попуст,dropship и wholesales е лесно,побрзо и врвот conveninet за вашиот
бизнис
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;western union.0=CN38=240mm(боси нозе должина) US12.Многу превозот методи може да бидат селектирани според вашите барања,сите превозот методи на следење на број
кој може да се следи на интернет
2.

Детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
ENMAYER
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Метал Декорација
Број На Модел На:
LY-9-2545455
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
11cm
Платформа:
2.5 cm
боја:
Црна, Сина, Зелена
ЕУР големина:
34 35 36 37 38 39
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Пета Форма:
Гајтанот Потпетици
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Свеж

Избор на клиенти