.

.

New
ANMAIRON Жените Пумпи Слатка Лак Чевли Жена Римски Гроздобер Буци Високи Потпетици Канцеларијата Дама Чевли Ѕиркаат Пети Платформа Пумпи

ANMAIRON Жените Пумпи Слатка Лак Чевли Жена Римски Гроздобер Буци Високи Потпетици Канцеларијата Дама Чевли Ѕиркаат Пети Платформа

DEN 1352.00
DEN 2599.68

Стока
Достапно.

Ве молиме имајте предвид дека превозот цена е неповратни.5=CN40=250mm(боси нозе должина)
US9=CN41=255mm(боси нозе должина)
US10=CN42=260mm(боси нозе должина)
US10.0=CN38=240mm(боси нозе должина)
US7. Ние брод надвор предмети од Express Mail Услугата (кина пост воздух) според вашето барање, пакетот патеката број и песна веб-сајт се обезбедени;
5. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.5=CN39=245mm(боси нозе должина)
US8.Можете да ги преземе нашата фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно од нашата веб-страница :
2. Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот бизнис.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;.0=CN37=235mm(боси нозе должина)
US7. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.5=CN36=230mm(боси нозе должина)
US6.5=CN35=225mm(боси нозе должина)
US5.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Регионот Превозот Агент Обработка&Испорака САД/Канада Кина Пост 10-25 работни дена велика БРИТАНИЈА/IR/Западна европа Кина Пост 10-25 работни дена Југоисточна европа и Кина Пост 10-25 работни дена Блискиот Исток Кина Пост 10-20 работни дена Австралија/Нов Зеланд Кина Пост 10-20 работни дена Азија Земја Кина Пост 10-18 работни дена Африка Земјата Кина Пост 10-30 работни дена Јужна Америка, Кина Пост 10-30 работни дена Како да се откажат превозот 1.

Детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Скок Потпетици
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
AnmaiRon
Број На Модел На:
LY20161221741
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа:
1.5 cm
боја:
Бела Розова Беж Сина
Големина:
34-43
Високо-револвер:
9.5 cm
Свеж

Избор на клиенти