.

.

New
BLXQPYT Големина Голема 34-52 Нови 2017 Свадба Чевли Продажба Zapatos Mujer Платформа Високи Потпетици Жените Пумпи Пролет Есенски Чевли E1209

BLXQPYT Големина Голема 34-52 Нови 2017 Свадба Чевли Продажба Zapatos Mujer Платформа Високи Потпетици Жените Пумпи Пролет Есенски

DEN 541.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,
започнете
крајот

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Бренд Име:
BLXQPYT
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Стил:
ретро
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Плоштад Пети
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
HQW-E1209
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти