.

.

New
2017 Sapato Feminino Чевли Плус Голема Големина 34-45 Дами Чевли Жена Жените Високи Потпетици Chaussure Femme Пумпи Tacon Вљубените 05-5

2017 Sapato Feminino Чевли Плус Голема Големина 34-45 Дами Чевли Жена Жените Високи Потпетици Chaussure Femme Пумпи Tacon Вљубените

DEN 766.00
DEN 806.40

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,
започнете
крајот

Детали

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
BLXQPYT
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
Марија Janes
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
HGJF-05-5
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Стил:
Слатка
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Bowtie
Кожа Стил:
Патент Кожа
Свеж

Избор на клиенти