.

.

New
Голема големина 34-45 Чевли Жена 2017 Нови Пристигнување Свадба дами висока пета чевли Слатка Мода се Облекуваат посочи пети Жените Пумпи T186

Голема големина 34-45 Чевли Жена 2017 Нови Пристигнување Свадба дами висока пета чевли Слатка Мода се Облекуваат посочи пети

DEN 632.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Бренд Име:
BLXQPYT
Сезоната:
Пролет/Есен
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Стил:
зрели
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Свадба
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пумпа Тип:
Марија Janes
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
TXT-T186
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Свеж

Избор на клиенти