.

.

New
2017 Вистински Dames Schoenen Голема Големина 34-43 Високи Потпетици Чевли Жените Пумпи Дами Chaussure Femme Талон Zapatos Mujer Tacones 109-2

2017 Вистински Dames Schoenen Голема Големина 34-43 Високи Потпетици Чевли Жените Пумпи Дами Chaussure Femme Талон Zapatos Mujer

DEN 541.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,
започнете
крајот

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Сезоната:
Пролет/Есен
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Посочи Пети
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
PU
Стил:
зрели
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Партија
Пумпа Тип:
Марија Janes
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
JEAX-109-2
Пета Тип:
Плоштад пета
Бренд Име:
BLXQPYT
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Горниот Материјал:
PU
Свеж

Избор на клиенти