.

.

New
2017 Ограничен Zapatos Mujer Tacon Чевли Голема Големина 34-43 Боја Нова Пролет Есен Жените Пумпи Жените Чевли на Високи Потпетици Стп 66-3

2017 Ограничен Zapatos Mujer Tacon Чевли Голема Големина 34-43 Боја Нова Пролет Есен Жените Пумпи Жените Чевли на Високи Потпетици

DEN 684.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
BLXQPYT
Сезоната:
Пролет/Есен
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Круг Пети
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Стадото
Стил:
Слатка
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Office & Кариера
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пумпа Тип:
Гладијатор
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
HSY-66-3
Пета Тип:
Оптоварување
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Свеж

Избор на клиенти