.

.

New
TAOFFEN Големина 31-48 Жените Плоштадот Пета Чевли Мода се Меша Бои на Лак Чевли Жените Пумпи Дама Круг Пети Глуждот Рака Потпетици Обувки

TAOFFEN Големина 31-48 Жените Плоштадот Пета Чевли Мода се Меша Бои на Лак Чевли Жените Пумпи Дама Круг Пети Глуждот Рака Потпетици

DEN 1199.00
DEN 2351.04

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Повод:
Партија
Стил:
Слатка
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Бренд Име:
taoffen
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
TA
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Синтетички
ЕУР големина:
31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43..48
Пета Висина:
за 7CM
Платформа:
за 0.5 cm
Сезоната:
Пролет лето Есен
Место на Потекло:
Sichuan, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти