.

.

New
Vikeduo 2018 рачно изработени Црна Луксузни жените мода чевли се Облекуваат Свадба Чевли Оригиналниот Дизајн Вистинска Кожа Жени Висока Пета Чевли

Vikeduo 2018 рачно изработени Црна Луксузни жените мода чевли се Облекуваат Свадба Чевли Оригиналниот Дизајн Вистинска Кожа Жени

DEN 9771.36

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Моден Елемент:
bling
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Пумпа Тип:
Slingbacks
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
VIKEDUO
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
P1715-110
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Insole Материјал:
Овча
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Црна
Занает:
Рачно изработени
Функција:
Уникатен дизајн
Е Прилагодена:
Yes
Платформа Висина:
12 cm
Пол:
Жените
Карактеристики:
рачно изработени чевли
Стил:
Жените Висока Пета
Големина:
ЕУ
ocassion:
свадба ;статистика ;партијата облечи
Свеж

Избор на клиенти