.

.

New
Надворешна Трговија на Жените Чевли парична Казна Пета Лак Вратоврска Свадба Чевли Водоотпорен Платформа Кристал Висока Пета Риба Устата Еден Чевли Голема 40

Надворешна Трговија на Жените Чевли парична Казна Пета Лак Вратоврска Свадба Чевли Водоотпорен Платформа Кристал Висока Пета

DEN 604.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
4, 5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8
Бренд Име:
BAISIYOUPIN
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Шема:
Полна Боја
боја:
Бела, Црна, Розова, Беж
Производот Категорија:
Еден чевли
Горната Висина:
Ниска
Пета Висина:
Calcaneal 6-8CM)
Големина:
34,35,36,37,38,39,40
Епидемија елементи:
Вода вежба лак
Чевли главата форма:
риба устата
Свеж

Избор на клиенти