.

.

New
2018 Европа и Америка Сите натпревар Лак Дебели Потпетици Жените Чевли на Високи Потпетици Патент Кожа Црна Работа Чевли Плус Голема Големина 42 43

2018 Европа и Америка Сите натпревар Лак Дебели Потпетици Жените Чевли на Високи Потпетици Патент Кожа Црна Работа Чевли Плус

DEN 1152.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8, 9, 9.5, 10
Бренд Име:
BAISIYOUPIN
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Пети Форма:
Плоштад Пети
Повод:
Office & Кариера
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Шема:
Полна Боја
Пигмент:
Црн, бел ориз, вино црвено.
Пета Висина:
9CM
Пета Форма:
Квадратен корен
Големина:
34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,33
Епидемија елементи:
плитки устата
Стил:
Еден чевли
Применливи сцена:
дневно
Чевли главата форма:
Плоштад Главата
Свеж

Избор на клиенти