.

.

New
2018 Нови Британски Стил Дами Еден Чевли Женски Плима Чипка-up Џокер корејски Студентите Патент Кожени Чевли Дебели Жени Чевли

2018 Нови Британски Стил Дами Еден Чевли Женски Плима Чипка-up Џокер корејски Студентите Патент Кожени Чевли Дебели Жени Чевли

DEN 863.52

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 7, 7.5
Бренд Име:
BAISIYOUPIN
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Стил:
Слободно време
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Свиња:
Црн, Бел Ориз
Пета Висина:
4cm
Пета Форма:
Со сурова
Големина:
35,36,37,38,39
Материјал Технологија:
Патент Кожа
Популарната елементи:
Водоотпорен платформа, крстот врзуваат појас
Применливи сцена:
arder
Чевли главата форма:
топката peen
Облечен Во Стилот:
Предниот појас
Стил:
Британски Стил
Свеж

Избор на клиенти