.

.

New
Мали ниска пета луксузен сребрен кристал rhinestones свадба чевли невестата Плус големина мали големи димензии bling shinny свадба чевли булчински

Мали ниска пета луксузен сребрен кристал rhinestones свадба чевли невестата Плус големина мали големи димензии bling shinny свадба

DEN 1498.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.


Модерен, стабилна, таписерии

Подготвен во парк
Брза испорака
Стандардна големина на табелата :
Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница само
-
Љубезно предлог :
Бидејќи ова е меѓународен поредок, па понекогаш не може да се некои confustion за големината, така на најдобар начин да се избере правилната големина ќе биде изборот на големината според вашите голи метри должина. На проследено е строго comparation помеѓу : чевли големина и голи метри должина.
Обувка - Гола нога должина
US4=220mm ( гола нога должина )
US5=225mm ( гола нога должина )
US6=230mm ( гола нога должина )
US6.5=235mm ( гола нога должина )
US7.5=240mm ( гола нога должина )
US8.5=245mm ( гола нога должина )
US9=250mm ( гола нога должина )
US9.5=255mm ( гола нога должина )
US10=260mm ( гола нога должина )
US10.5=265mm ( гола нога должина )

Ако имате нешто прашања ве молиме контактирајте не на линија
или пратете ни е-маил за да се следи адреса :
Вистински фото покаже :

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
Латекс
Бренд Име:
APRUUK
Пета Тип:
Скок Потпетици
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Кристално
Пети Форма:
Круг Пети
Затворање Тип:
Еластична бенд
Повод:
Свадба
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Обвивка Материјал:
Lycra
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти