.

.

New
LLXF Плус:40-44 45 46 47 48 пролет/есен црвена секси свадба пумпи 16cm Ултра висока тенки потпетици жените платформа чевли zapatos mujer

LLXF Плус:40-44 45 46 47 48 пролет/есен црвена секси свадба пумпи 16cm Ултра висока тенки потпетици жените платформа чевли zapatos

DEN 1915.00
DEN 2736.00

Стока
Достапно.


Pls ЗАБЕЛЕШКА : сега акции bottoms ќе биде црна или Злато,
ако умот,pls не купуваат

Детали

Чевли Големина:
9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Повод:
Свадба
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Стил:
Секси
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Платформа
Бренд Име:
Lianglixianfu
Број На Модел На:
Крстот облекување 014
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Жените Чевли:
Облечи Чевли
Европската Големина:
40 41 42 43 44 45 46 47 48
Високи потпетици:
16cm
Платформа Висина:
4cm
Пети Стил:
затворена пети
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Пета Форма:
Конус Потпетици
Чевли Ширина:
ExtraWide(E+)
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Патент Кожа
Свеж

Избор на клиенти