.

.

New
Creativesugarsatin D'orsay кристал кристал шарм отвори пети жена чевли акварел свадба партија вечер фустан пумпи виолетова црвена

Creativesugarsatin D'orsay кристал кристал шарм отвори пети жена чевли акварел свадба партија вечер фустан пумпи виолетова црвена

DEN 2184.00

Стока
Достапно.


Горниот материјал : Сатен
Единствена материјал : Гума
Пета висина : 9.3 cm
Процесот време : 7 дена
Нашите обувка се Стандардни Европска големина ,па ве молиме изберете ја вашата дневна чевли големина . ако сте од САД или Канада , ве молиме проверете ја големината на табелата пред да изберете големина
Други Предмети што може да се допаѓа

Детали

Чевли Големина:
35, 36, 36.5, 37, 38, 39, 39.5, 40, 41, 42
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
Creativesugar
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Затворање Тип:
Тока Рака
Моден Елемент:
Кристално
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Повод:
Свадба
Горниот Материјал:
Сатенски
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Стил:
Домот
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
5623-15-125
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
9.3 cm
Свеж

Избор на клиенти