.

.

New
Creativesugar Домот Т рака чипка платформа високи потпетици жена отвори пети свадба булчински партија пром фустан чевли сина, розова бела пета

Creativesugar Домот Т рака чипка платформа високи потпетици жена отвори пети свадба булчински партија пром фустан чевли сина,

DEN 2299.20

Стока
Достапно.


Горниот материјал : Чипка
Единствена материјал : Гума
Пета висина : 12.7 cm со 2.8 cm платформа
Процесот време : 7 дена
Големината е НИ жена обувка, ако знаете се од САД или Канада , ве молиме изберете ја вашата дневна обувка, ако сте од други Земји, ве молиме проверете на "големината информации" за да изберете вистинската големина, можете исто така да ја напушти белешки за вашиот Европската обувка или други обувка за нашата референца, овие информации ќе корисно за нас да се направи на правото големина за вас
Достапни бои како што е подолу
Нашите обувка се Стандардни Европска големина ,па ве молиме изберете ја вашата дневна чевли големина . ако сте од САД или Канада , ве молиме проверете ја големината на табелата пред да изберете големина

Детали

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Горниот Материјал:
Чипка
Повод:
Свадба
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пумпа Тип:
Т-Рака
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Бренд Име:
Creativesugar
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
3128-28
Моден Елемент:
Т-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
12.7 cm со 2.8 cm платформа
Свеж

Избор на клиенти