.

.

New
CHMILE CHAU Злато Секси Елегантен Свадба Партија Чевли Жените Ѕиркаат Пети Stiletto Високи Потпетици Bowtie Дами Пумпи Zapatos Mujer 0640C-k4

CHMILE CHAU Злато Секси Елегантен Свадба Партија Чевли Жените Ѕиркаат Пети Stiletto Високи Потпетици Bowtie Дами Пумпи Zapatos

DEN 1767.00
DEN 2208.48

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Повод:
Свадба
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
CHMILE CHAU
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
0640C-k4
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
12CM
боја:
Сребро Злато Argent Plata Prata Silber Дорадо Златна Dourado
Големина:
5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5
Пол:
Жените Дами Femmes Mujer Femininos Feminina Mulher Vrouw Dames Frauen
Горниот Тип:
Embroider
Стил:
Моден Секси Зрела Домот Мода Потенок Убаво Парична Казна
Повод:
Свадба Булчински novia bruids Фустан Партија Матурска Вечер Топката Датира Fiest
Акцент:
Bowknot Лак Bowtie Пеперутка-јазол Плитки Тока Рака
Име на производ:
Жените Пумпи Чевли За Дами Тенки Високи Потпетици Chaussure Femme Талон
Свеж

Избор на клиенти