.

.

New
2017 нови Жените Повик за Статистика Деловни Костуми Формална Работа Носат Поставува Униформа Стилови Домот Панталона Одговара на 3 парчиња поставува

2017 нови Жените Повик за Статистика Деловни Костуми Формална Работа Носат Поставува Униформа Стилови Домот Панталона Одговара

DEN 2677.00
DEN 3346.08

Стока
Достапно.


2017 нови Жените Повик за Статистика Деловни Костуми Формална Работа Носат Поставува Униформа Стилови Домот Панталона Одговара на 3 парчиња поставува Референтни Висина големина ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо ширина Биста Половината обемот Ракав Должина Внатре облека долго надвор облека долги Панталони долго cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 36 14.17 88 34.65 68 26.77 56 22.05 58 22.83 96 37.80 92 36.22 L 37 14.57 92 36.22 72 28.35 57 22.44 59 23.23 97 38.19 93 36.61 XL 38 14.96 96 37.80 76 29.92 58 22.83 60 23.62 98 38.58 94 37.01 XXL 39 15.35 100 39.37 80 31.50 59 23.23 61 24.02 99 38.98 95 37.40 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Празен Од,Копче
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
Мајк е
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Свеж

Избор на клиенти