.

.

New
Qianxiu Бренд HomeDress Жени Три парчиња Dressc Одговараат Модални Памучна Облека О-вратот Одговараат на Бесплатен Превозот

Qianxiu Бренд HomeDress Жени Три парчиња Dressc Одговараат Модални Памучна Облека О-вратот Одговараат на Бесплатен Превозот

DEN 1305.00
DEN 2558.40

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.
Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде.
Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме! Големина Информации За Жени Азија Големина на Градите/Биста Половината продолжен Хип Облека должина Панталони должина CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН M 80 31.50 64 25.20 90 35.43 43 16.93 94 37.01 L 84 33.07 68 26.77 94 37.01 44 17.32 96 37.80 XL 88 34.65 72 28.35 98 38.58 45 17.72 98 38.58 XXL 92 36.22 76 29.92 102 40.16 46 18.11 100 39.37 Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Губење на килограми 45 50 55 60 65 70 75 Висина
cms 155 M M L L XL / / 5'1" Висина
нозете 160 M M L L XL XL / 5'3" 165 L L L XL XL XL XXL 5'5" 170 XL XL XL XL XL XXL XXL 5'7" 175 XL XL XL XL XXL XXL XXL 5'9" Тежина кг 99 110 121 132 143 154 165 Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме за купување !
Јака Класичен О Деколте, дизајн,мода & едноставна.
Џебот на Градите џеб дизајн,убав и лесен.
Половината Еластичен појас дизајн,таписерии изработка,едноставна удобно.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Никој
Свеж

Избор на клиенти