.

.

New
s -2 52mm 7 Боја LED Електрични Автомобили PSI Турбо Зголеми Мерач Метар Со Сензор и Носителот АД-GA52BOOSTPSI

s -2 52mm 7 Боја LED Електрични Автомобили PSI Турбо Зголеми Мерач Метар Со Сензор и Носителот АД-GA52BOOSTPSI

DEN 573.60

Стока
Достапно.

95 / парче НАС 11.(ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени.95 / парче НАС 9.95 / парче НАС 3.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека објектот на оној што ви треба.На жица некое време ќе се diifferent боја како инсталација шоу,Тој може да се разбере!
2. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.5 БАР)
2 : Вода Temp Мерач (40-120 Целзиусови Степени)
3 : Масло Temp Мерач (50-150 Целзиусови Степени)
4 : Масло Притиснете Мерач : ( 0 PSI-150 PSI)
5 : Турбо Мерач (PSI) (-30 PSI-20 PSI)
6 : Volt метар (8 V-16 V)
7 : Воздух, гориво сооднос Мерач
8 : Издувен гас temp Мерач (2-12 x100 целзиусови степени)
9 : Вакуум Мерач
10 : Tachometer (0-8x1000)
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.95 / парче НАС 8.55 / парче НАС 8.95 / парче НАС 1.Ве молиме бидете сигурни дека објектот одговара за вашиот автомобил пред да го купите.Вистински објект можеби има мала боја со различни листата слика поради различни компјутерски екрани ,ви благодариме за вашето разбирање. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.
Fitment : Универзален Автомобил 2"/52mm дијаметар Турбо Зголеми Мерач
(Компатибилност само за референца .Големината на објектот е прирачник за мерење,ве молиме овозможи 2mm разлика.Доаѓа со упатство за инсталација.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
Како да инсталација :
Пакет :
1 x ADDCO Турбо Зголеми Мерач(PSI) (-30 PSI-20 PSI)
1 x Зголеми Сензор
1 x Монтирање на Комплет +Капакот на Држачот
1 x Корисници Упатство На англиски јазик
Постојат неколку на истата серија :
1 : Турбо Мерач(Бар)(-1 BAR-1.

Детали

Осветленост Дел Број:
Турбо Зголеми мерач
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Алуминиум + пластика
М3-Година:
1990 година
Објектот Должина:
000
Бренд Име:
ADDCO
Објектот Висина:
000
Производителот Дел Број:
АД-GA52BOOSTPSI
Објектот Ширина:
000
BMW Модел:
M3
Објектот Тежина:
0.5
Поставување на Возило:
ПРЕД
Специјални Функции:
Универзална
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Точка име :
Турбо Зголеми мерач
Објектот:
Турбо Зголеми Метар
Производителот Дел Број:
Турбо Зголеми мерач
Објектот Дел:
Автомобил PSI Турбо Зголеми Мерач
Дијаметар:
2/52mm
моќност:
DC(10-15V) 12V Професионални
LED супер Боја:
7 Боја на екранот
Пакет:
1 x Турбо Мерач
Сензор:
W/ Поттик Сензор
Турбо Зголеми Мерач Прочитај:
(-30PSI-20PSI)
Свеж

Избор на клиенти