.

.

New
Нови Отвори Хауба Бела Spandex Zentai Одговараат Lycra Bodysuit

Нови Отвори Хауба Бела Spandex Zentai Одговараат Lycra Bodysuit

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Обичај Optioms : ОБРАБОТКА на ВРЕМЕ + ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Сите носии на нашиот веб-сајт не се готови, кога ќе примите вашата цел, а потоа ние само ќе го направи костимот според вашите специфични барања, така што ќе треба за 5 работни дена за да го направите прилагодувањето. Ние ќе се направи опремени zentai одговараат за вас според вашите големина, на еластична ткаенина.Ако сте unpleased со тоа,ве Молиме контактирајте со нас прво ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство. Тоа ќе има отстапување за 3-5cm, becuase еластичноста се различни со различни ткаенина. За Големина
Ве молиме проверете ја големината на табелата за да го изберете вашиот големина, или исто така можете да ни даде вашата големина : висина, биста, половината и колковите , ние ќе го направи костимот според големината. Ние, исто така може да се направи zentai одговараат со деца големина. Различни пола , мерење се различни.
ПОВРАТНИ информации
Се надеваме дека нашите купувачи остави позитивни повратни информации кога ќе го примите пакетот и да биде задоволен со нив,ние, исто така, ќе остави позитивни повратни информации за сите на нашите ценети купувачи.Оваа fullbody zentai одговараат е направен на сите spandex која е еластична, дише и достапни за рака мие. Посебна прсти дизајн усвоен. Кога ќе изберете големина, ве молиме обратете се на родова големина на табелата .

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Spandex
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
боја:
Бела
Стил:
Spandex Zentai Одговараат На
специјалност:
Удобно да се носат, Тесни, која Одговара на вашето тело
Повод е применливо:
Ноќ на вештерките партија, суперхерој партија, перформанси костим
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Lycra, Spandex
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Секси Носии
Свеж

Избор на клиенти