.

.

New
(MWF004) Луксузен Прилагодено Црна Мрежа Lycra Spandex Тело Zentai Оригинални Bodysuit

(MWF004) Луксузен Прилагодено Црна Мрежа Lycra Spandex Тело Zentai Оригинални Bodysuit

DEN 3648.00
DEN 3839.52

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Plz mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад.
4) Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.
За цена : Тоа е навистина рачно изработени со супер неверојатен квалитет, тоа ќе одговара на вашето тело совршено! За попуст, plz следат продавница промоција попуст забава!
За Обработка на време : Затоа што тоа е рачно изработени според мерењата не ми се допаѓа фабрика, тие се направи со цел од првиот до последниот, plz имаат некои трпение.
5) Ако не го примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. внатрешната страна должина на нога : (Две нозе стои како на Фонтот A. дланка големина : (Мерење на обемот на дланка, не вклучувајќи палецот) 13. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. градите обемот : (Ако вашата вистинска големина на градите има над 95cm, треба да се направи патент продолжува) 3.Ние може да понуди голем попуст за промет на големо/група купувањето, ве молиме контактирајте со нас за каква било истрага.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Опис :
(MWF004) Луксузен Прилагодено Црна Мрежа Lycra Spandex Тело Zentai Оригинални Bodysuit
За материјал : ткаенина е мека и блиски фитинг, еластичноста е многу добра, и визуелниот ефект е многу добро! И висока отпорност на абење, не е лесно да се оштети, практични силна!
За големина на : Ние треба детално ACURATE мерења на целото тело, plz не не се зголеми или заклучиме било податоци, доведе вие не може да носат или навремено, plz се обрне внимание!! Plz контактирајте ме ако сакате да ја прилагодите, јас ќе ви кажам како да се измери на вашето тело.

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Spandex,Lycra
Извор:
АРИЈАТА
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Компоненти:
Lycra spandex
Is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Свеж

Избор на клиенти