.

.

New
Црна Секси Латекс Catsuit Со Возбудува Назад кон Crotch Патент Гума Тело Одговараат Catsuit Bodysuit Zentai Целокупната Мачка Одговараат LTY-0035

Црна Секси Латекс Catsuit Со Возбудува Назад кон Crotch Патент Гума Тело Одговараат Catsuit Bodysuit Zentai Целокупната Мачка

DEN 6841.92

Стока
Достапно.


Употреба како многу бебе во прав или смазка како се чувствувате вие треба;вишокот секогаш може да биде суспендиран за исклучување, како што е потребно.
Потоа исплакнете го добро со свежа вода, така што нема шампон останува!
Потоа го стави на дрвена или пластична закачалка и нека се исуши, внатре и надвор!
Складирање латекс
Суво и Темно! Чувајте ги надвор од сончева светлина!
Нека вашиот латекс сува навистина добар откако ќе се исчистат, а потоа или да блесне со вода врз основа силиконското масло
или да му даде некои talcum на внатрешноста. Големина за Машки
Боја шема
Носат латекс
1. Метал, вклучувајќи и пени итн. Toremove вашата облека, го следат истиот се повлече и промена метод да се отстрани garmentswith грижа. Екстремната топлина ќе се топи на латекс.
Ја користите вашата рака да се префрлат на латекс и постепено shift додека облека е во место, правилно и ќе се чувствуваат удобно. Кожа, исто така може да ја оштети и ослабуваат вашиот латекс. Изработени од 100% природен латекс
3. Да имаат трпение, и се користи бебе во прав великодушно на внатрешноста на вашата облека. Пот ќе ги оштети во долгорочни вашиот латекс! чувајте го на чиста. Дебелина : 0. Влечење на латекс облека-која се стреми да биде тесна и удобно се вклопуваат - може лесно да се оштети, оставајќи постојан прст знаци, се протега, или дури и rips и солзи,
во материјалот. Вода и висока влажност ќе ги уништи и бојата на латекс.

Детали

Големина:
Female XS, Female S, Female M, Female L, Female XL, Female XXL, Male XS, Male S, Male M, Male L, Male XL, Male XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
ФЕНСИ ЛАТЕКС ДИЗАЈН
Пол:
Жените
Материјал:
Латекс
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
0.4 mm латекс лист
боја:
Црна
Модел:
LTY-0035
Свеж

Избор на клиенти