.

.

New
Секси Lycra Spandex Сребро Ноктите Со Kigurumi Zentai Ракавици KIG Crossdresser Костими Ракавици

Секси Lycra Spandex Сребро Ноктите Со Kigurumi Zentai Ракавици KIG Crossdresser Костими Ракавици

DEN 1359.00
DEN 1430.40

Стока
Достапно.


Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница :
.
3) Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Обичај прави услуга е avialble.Ние може да понуди голем попуст за промет на големо/група купувањето, ве молиме контактирајте со нас за каква било истрага. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.5 cm 8cm L 20~21cm 8cm
Контакт со нас : Ако купувачот да има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа. Ви благодариме!
Превозот :
1) Точки ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Нормално, тоа трае 15-25 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
4) Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.
5) Ако не го примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Клиент Информации :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и ние не ќе наплата на превозот обвиненија.

Детали

Големина:
custom only nails, nails with glove
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Lycra, Spandex
Извор:
АРИЈАТА
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Компоненти:
Lycra, Spandex
Is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Свеж

Избор на клиенти