.

.

New
Лето Половина Ракав Формално ОЛ Стилови Професионални Деловни Работа Одговара Со Јакни И Здолниште Салон за Убавина Блејзери Тимови S-3XL

Лето Половина Ракав Формално ОЛ Стилови Професионални Деловни Работа Одговара Со Јакни И Здолниште Салон за Убавина Блејзери

DEN 1765.00
DEN 1857.60

Стока
Достапно.

39 инчен
плочка за грешка при мерење е нормален 1-3 CM
Војна Совети : Ова е Кинески Големина, uaually помала од НАС/ЕУ големина,ве молиме контактирајте со продавачот да ја потврдите вашата големина пред вашата исплата.Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по плаќање завршен примени.
DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза.
Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи или на превозот брзина, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и не остави негативни повратни информации, без двоумење. Висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.100% Сосема Нов Моден Дизајн Униформи Одговара на Канцеларијата Дама Формална Работа Носат Костуми Палто Боја : Бела,Црна Сукња Боја : Црна Материјал : Палто Влакна + Памук Кинески Големина : S, M, L, XL, XXL,XXXL
Пакет се вклучени : 1 X Жените им Одговара ( Палто + Здолниште )
Големина информации
Единица : CM
ве молиме имајте во предвид 1cm=0.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Здолниште Одговара
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
8312KY-17
Материјал Состав:
Палто+Микрофибер
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук,Микрофибер
Sleeve Должина(cm):
Половина
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
боја:
Бела,Црна
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
Свеж

Избор на клиенти