.

.

New
Бесплатни shiping 4 парче /многу девојка мода dree т-rhist+здолниште на парови крпа попуст за најдобар квалитет памук нови пристигнување сега

Бесплатни shiping 4 парче /многу девојка мода dree т-rhist+здолниште на парови крпа попуст за најдобар квалитет памук нови

DEN 1296.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Бесплатни shiping 4 парче /многу девојка мода dree
Т-маица+здолниште на парови крпа попуст за
Најдобар квалитет 100% памук
Нови пристигнување сега
НИЕ СМЕ ВИ ВЕТУВАМ ИСПОРАКА НА ВАШИТЕ ПРОИЗВОДИ, ВО РОК ОД 24 ЧАСА ...
Бренд : Романса свиња( хонг конг)
Име : подигнат појас лизга (Модални Краток T)
Боја : портокалова
Материјал : Памук
Здолниште Должина : 53 ~ 62 CM
Краток Т Должина : 41 ~ 50 CM
Лен ткаенини прашка ткаенина за здолниште, многу високо-одделение, краток Т Модални ткаенина е чешлани!
Референца Возраст : 3 до 8 години
(Големината не значи висина, ве молиме Должина на денот)
ГОЛЕМИНА =6 8 10 12
Wan-Lin мал модел на податоци :
Возраст : Три години на полу-
Висина : 105 CM
Тежина : 16 KG
Носи Број 6 (најмалиот)
ПОГЛЕДНЕТЕ PICUTRE СЕГА,,,,,,

Детали

Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Appliques
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Oxford
Материјал:
Акрилик,Памук,Faux Кожа
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
100000
боја:
Портокал
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Брз Сува
Должина:
Knee-Length
Ткаенина Тип:
Други
Возраст:
3-8 ВЕК
Свеж

Избор на клиенти