.

.

New
Италија Стил Мода Жените Кратко Здолниште Pleated Невидливи Poacket со Патент Здолниште Жените Голема Големина М-XL Saia Faldas

Италија Стил Мода Жените Кратко Здолниште Pleated Невидливи Poacket со Патент Здолниште Жените Голема Големина М-XL Saia Faldas

DEN 672.00
DEN 707.04

Стока
Достапно.


Италија Стил Мода Жените Кратко Здолниште Pleated Невидливи Poacket со Патент Здолниште Жените Голема Големина М-XL Saia Faldas

Детали

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
C-2
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Бренд Име:
Suharvest
Свеж

Избор на клиенти