.

.

New
(3 Парчиња/Многу) Трговија На Големо Бурлеска Жените Појавување На Корсети Underskirt Мини Слоевит Здолништа Petticoats Девојки Клуб Партија Туту Здолниште

(3 Парчиња/Многу) Трговија На Големо Бурлеска Жените Појавување На Корсети Underskirt Мини Слоевит Здолништа Petticoats Девојки

DEN 1653.00
DEN 1856.64

Стока
Достапно.

Предмети што Не се Returnable : За хигиена причини, ние не го прифати замена или враќање на користени долна облека. Само предмети кои биле оштетени или неисправни може да бидат вратени.

Детали

Големина:
M
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лолита Стил
Бренд Име:
amer2c10
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex,Voile
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
3458
Големина на располагање:
M
Категории:
Petticoats Туту Здолниште
Снабдување Тип:
во парк
Стил:
Секси
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Функција:
4 Слоеви, Поставата, Лак Детали
Возрасна Група:
Возрасни жени
Сезоната:
Лето, Есен, Пролет, Зима
боја:
Црна, Црвена, Бела, Виолетова
Ткаенина Тип:
Chiffon
Свеж

Избор на клиенти