.

.

New
TWOTWINSTYLE Chiffon Флорални Здолниште Женска Еластична Висока Половината Обвиткан Асиметрични Midi Здолништа Женски Пролет Мода Облека 2018

TWOTWINSTYLE Chiffon Флорални Здолниште Женска Еластична Висока Половината Обвиткан Асиметрични Midi Здолништа Женски Пролет

DEN 981.00
DEN 1343.52

Стока
Достапно.

Ве молиме да ни остават порака ако сакате да го промените превозот адреса. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ / ARAMEX / потрае околу 3-7 работни дена обично.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
TWOTWINSTYLE
Материјал:
памук,chiffon
Стил:
High Street
Шаблон Тип:
Флорални
Силуета:
Асиметрични
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Број На Модел На:
TSK11260
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти