.

.

New
2017 Нови Вистински Моден Тврда А-линија Империја Здолништа Женска Faldas Долго Здолниште Жените Здолниште Искинати За Рабови Дупка Нерегуларни Burrs Биста

2017 Нови Вистински Моден Тврда А-линија Империја Здолништа Женска Faldas Долго Здолниште Жените Здолниште Искинати За Рабови

DEN 1647.00
DEN 2112.00

Стока
Достапно.


Големина
S : половината : 66 колковите : 86 должина : 37.5
М : Половината : 69 Хип : 89 должина : 38
L : половината : 71 колковите : 92 должина : 39
XL : половината : 73 колковите : 94 должина : 39.5
Верзија на супер убаво искинати место не многу изненадување супер фала
Да се вратам на вас
Т-маица џемпер; костум е за вас многу плима спектар на децата мода смисла
2017 пролет и лето повеќето во мода еден производ посебна препорака

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
PAFUTIN
Материјал:
Тексас
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Декорација:
дупка
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Половината:
Империја
Пол:
Жените
На ткаенина:
каубој
Година сезона:
Пролет 2017
Боја Класификација:
Сина
Големина:
S M L XL
Свеж

Избор на клиенти