.

.

New
Нова Писта Стил Мода Жените Искра Sequin Здолниште Сјајна Гроздобер Кратки Здолништа Дами Жена Луксузни Мини здолништа saias NS704

Нова Писта Стил Мода Жените Искра Sequin Здолниште Сјајна Гроздобер Кратки Здолништа Дами Жена Луксузни Мини здолништа saias

DEN 1768.80

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница!
ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА (1 инч=2.54 см)
Како што се мери од страна на страна и ткаенина еластичност, тоа може да има 2-3cm мерење грешка предизвикана! Тоа не е квалитет проблем.
Големина На Половината Хип Целосна Должина S 65-70 90 41 M 70-75 95 42
На Блуза Блузи ние продавница имаат акции, ве молиме посетете блуза catolog, или контактирајте со продавачот да го најдете.

Детали

Големина:
S, M
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
NS704
Бренд Име:
YIDILAMA
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Sequined
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер
Пакет Се Вклучени:
само здолниште
Стил:
Европски и Американски Стил
Свеж

Избор на клиенти