.

.

New
Есен, Зима Мода Жените Здолништа 2017 СТП Кожа Секси Сплит Висока Половината Здолниште Жените Домот Коленото Должина Молив Здолниште Црна 5XL

Есен, Зима Мода Жените Здолништа 2017 СТП Кожа Секси Сплит Висока Половината Здолниште Жените Домот Коленото Должина Молив Здолниште

DEN 649.00
DEN 998.40

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
Mikialong
Материјал:
Faux Кожа
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Молив
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Половината:
Империја
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти