.

.

New
Нова Плус Големина Тенок Канцеларија Здолниште Faldas Жени Секси Еластична Висока Половината Молив Здолниште Еден Чекор Плетени Работа Формално Здолништа A1515

Нова Плус Големина Тенок Канцеларија Здолниште Faldas Жени Секси Еластична Висока Половината Молив Здолниште Еден Чекор Плетени

DEN 397.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.

Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум
2. Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо.ви благодариме
Водич за справување со проблемите како што следува ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајтот. Превозот Време : 15-45 Дена Од Воздух Mail, Слободни 3-10 Работни Дена Од Express. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2.
Азија големина е секогаш мали . Проверете пакетот и објектот внимателно. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Барање :
1. Ве молиме контактирајте не преку порака или трговија со датот.ве молиме изберете голем 1-2 големина Боја : како на сликата (бојата ќе биде мала разлика во различни монитори) Големина : една големина (1 инч = 2. Обработка На Време : Околу 5-15 Дена
1. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. големина (cm) Биста рамо половината Должина Колковите XS - - - - - S - - - - - М - - - - - О - - - - - XL - - - - - 2 XL - - - - - Бесплатно 80-110 - 60-100 55 -
Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни,
вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна,Полиестер,Spandex
Бренд Име:
Fionto
Декорација:
Никој
Силуета:
Молив
Фустани Должина:
Колено-Должина
Половината:
Империја
Број На Модел На:
здолниште жени
Стил:
Повик
Тип:
лето здолниште жени
Материјал:
Памук
Стил:
Тенок
здолниште жени:
здолништа за жени
Тежина:
здолништа 2017
Пролет Jumpsuit Жени :
Солидна здолништа
боја:
Исклучување Рамо здолништа
Моден Тип :
Slash Вратот Лето здолништа
објектот стил:
Едно Парче здолништа
здолниште:
здолништа жени
Свеж

Избор на клиенти