.

.

New
Класичен Бел/Црн Памук Лолита Износени Здолниште со Чипка Средување Девојка е Краток Гроздобер Стил Здолниште со Копчето Дизајн

Класичен Бел/Црн Памук Лолита Износени Здолниште со Чипка Средување Девојка е Краток Гроздобер Стил Здолниште со Копчето Дизајн

DEN 2303.52

Стока
Достапно.

100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение.

Детали

Големина:
S, M
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
LS133
Декорација:
Чипка
Стил:
Лолита Стил
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти