.

.

New
2014 мода деца 2layer tulle туту балет девојки tutus лента здолништа

2014 мода деца 2layer tulle туту балет девојки tutus лента здолништа

DEN 1728.00

Стока
Достапно.

2014 мода деца 2layer tulle туту балет девојки tutus лента здолништа Сопствени направени достапни 2 Слоеви tulle Вкупна должина : околу 11inch 7colors : вар зелена,црвена,розова,бела, лаванда, топла розова,сина Вклопува 2-8years Плаќање : T/T,Paypal ,western union
2014 нова мода лето бебе девојки кратко здолниште бал принцеза партија облека меки pettiskirts деца tulle туту здолништа US$ 8.26 /парче
Бесплатен превозот со ЕМС трговија на големо божиќ пролет девојки tulle petal цвет tutus здолниште US$ 119.00 /многу
парчиња / многу
божиќ партија танц сјајот sequins деца меки балет туту за девојки туту здолништа US$ 45.60 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо Деца Девојка Божиќ Туту Здолниште Танц Принцеза Партија Здолништа Деца Одмор Подарок Бесплатен Превозот САД$ 275.00 /многу
парчиња / многу
Промоција Бесплатен превозот на големо бебе pettiskirt роденден туту здолниште US$ 13.50 /парче
Бесплатен Превозот на Големо 3pc Секој Многу Розова Туту Здолниште Бебе Девојки Меки Pettiskirts US$ 32.97 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 6pcs/многу Мешана Боја на Големо ноќта на Вештерките рачно изработени Бебе Туту Фустан нови пристигнување Деца Фустани US$ 49.54 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Wholsale 9*7.5 инчен Бебе Девојки Капчиња Цевка на Врвот US$ 78.54 /многу
парчиња / многу

Детали

Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Цвеќиња
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
СС-KT06-1
Пол:
Девојки
Ткаенина Тип:
tulle
Декорација:
Панделки
Услови:
Т/T,Paypal ,western union
боја:
7color
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти