.

.

New
година Слатка Беж Долга Еластична Половината Pleated Лолита Chiffon Здолниште со Износени Чипка за Девојка

година Слатка Беж Долга Еластична Половината Pleated Лолита Chiffon Здолниште со Износени Чипка за Девојка

DEN 2063.52

Стока
Достапно.


^_^ Ви посакуваме среќен шопинг
Наплата/Размена.
2016 година Слатка Беж Долга Еластична Половината Pleated Лолита Chiffon Здолниште со Износени Чипка за Девојка Бесплатен Превозот
Материјал : Chiffon
Пакет : 1 компјутер здолниште (Полите со чипка.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија. 100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот. Ви благодариме! За повратни информации. Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Plz mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение.)
Забелешка : ве Молиме оставете ја вашата висина, половината и биста големина кога ставање ред, тогаш можеме да го изберат правото големина за вас. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
LS138
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Лолита Стил
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти