.

.

New
Еластичен појас Памук Црно Бела Plaid Жените Здолниште Гроздобер Mori девојка стил Секојдневен Лето Здолниште Симпатична Kawaii Plaid Долго Здолниште A071

Еластичен појас Памук Црно Бела Plaid Жените Здолниште Гроздобер Mori девојка стил Секојдневен Лето Здолниште Симпатична Kawaii

DEN 1046.00
DEN 1494.72

Стока
Достапно.


Еластичен појас гроздобер plaid долго здолниште
Материјал : 100% памук
Боја : црна, бела plaid
Големина : една големина Големина Должина Половината Полите на Еден големина 78 62 - 108 -
Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)
Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Детали

Големина:
One Size
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Plaid
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Половината:
Природни
Број На Модел На:
a071
Пол:
Жените
превозот:
Бесплатен превозот од Кина
Свеж

Избор на клиенти