.

.

New
Сопствени Направени Здолниште 3 Слоеви 100 cm Мода Женска Здолништа Долго Tulle Здолниште Возрасни Туту Партија Дизајн Лето Стил Faldas Saias

Сопствени Направени Здолниште 3 Слоеви 100 cm Мода Женска Здолништа Долго Tulle Здолниште Возрасни Туту Партија Дизајн Лето Стил

DEN 1873.00
DEN 2203.20

Стока
Достапно.


Плаќање Стр olicy
Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции.Можете исто така да платите преку други начини на кои може да бидат прифатени на Aliexpress.
Здолниште Должина : 39 "(околу 100 cm)
Материјал : 2 слоеви на висок квалитет tulle + 1 слој на Ѕидот
Пред да ја купите оваа здолниште,ве молиме двојно проверете ја големината на табелата и прочитајте објект описи. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации.
Корисниците ќе бидат одговорни за обезбедување на нас со точно превозот информации во текот на исходот.
Забелешка : може да Постојат 2-3cm(околу 1 инчи) разлика во големината, бидејќи на рачно изработени,ве молиме да се разбере.Со среќа!!!
.На загубени пакети нема да се надомести ако ви даде неточни адреса за нас .
Политика На Враќање
Се враќа прифатени во рок од 30 Дена(од купувачот примените објектот)
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена
Се врати превозот платени од страна на Купувачот
Дополнителни политика на враќање детали : фустан мора да биде не се користи,не се валкани,не мириса.
Ако ви треба објектот под итно да,можете да изберете друга изразат deliverys како што курирската служба DHL/UPS-от(Брзи Превозот една недела за време на Пристигнување) при поставувањето на цел . Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство имаат добра среќа.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
FOLOBE
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
QWQ003
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Материјал:
Mesh,Полиестер
Место на Потекло:
Suzhou Jiangsu Кина(Копно)
Состојба:
Нов стил
Големина:
S-5XL
боја:
Сите боја
Материјал:
tulle
Должина:
100cm
превозот време:
Нормално 15-50 работни дена
Превозот начин:
Кина пост
Свеж

Избор на клиенти