.

.

New
година Женска Лето Везени Висок Појас Слим Тексас Здолништа Мода Женски Национален Правец на Фармерки Здолништа S/2Xl Женски Здолништа J1420

година Женска Лето Везени Висок Појас Слим Тексас Здолништа Мода Женски Национален Правец на Фармерки Здолништа S/2Xl Женски

DEN 1051.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

Верувајте ни,ова е најдобра цена и најдобар производ. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на реалните tem може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање!!
производ детали :
Испорака :
Ние можеме да брод на светот, освен APO/FPO.
Драги пријатели,добредојдовте во мојот продавници.
Ако не сте задоволни со нашата предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да се стави на расправа, или остави негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. И ние може да не падне превозот без нашите било какви информации во пакет.
Враќање :
12 месеци Гаранција. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Спореди детали големини со твое, ако не се сигурни за големината на маса, можете да ни кажете вашиот вистински димензии,а ние ќе ви ги даде предлог. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или враќање на пари, но ве молам контактирајте ме, пред да се врати.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Lanon,Чипка
Декорација:
Вез
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Директно
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
JMprobe
Број На Модел На:
20150718
Половината:
Природни
Свеж

Избор на клиенти