.

.

New
Сопствени Направени Евтини Tulle Долго Здолниште Прашливи Сина 3 Слоеви Еластичен Појас Долго Tulle Здолништа Женска Saia Faldas Jupe Плус Големина 5XL

Сопствени Направени Евтини Tulle Долго Здолниште Прашливи Сина 3 Слоеви Еластичен Појас Долго Tulle Здолништа Женска Saia Faldas

DEN 1060.00
DEN 1152.00

Стока
Достапно.

Ако се најде во здолниште во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати здолниште назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $10 до$15. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ако само се врати на здолниште до адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Може да биде малку доцнење во текот на зафатен време.Ако имате конкретно барање за должина , ве молиме оставете ни порака под цел.
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. На Бразил може да биде околу 30 дена. e-Пакет, Бесплатен Превозот во САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Австралија, Русија, Франција, Израел, Саудиска Арабија и Украина
Нормално, времето за испорака е околу 5-15 работни денови. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. Но поштенски ќе биде околу $20-30
6. Доколку постои очигледна квалитет проблем со здолниште, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
Моден здолништа
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Материјал:
Mesh,Полиестер
Бренд Име:
WDPL
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти