.

.

New
Лето Гроздобер Здолништа За Жени со Висок Појас Ruched Пакет Хип Bodycon Молив Мини Здолниште Повик за Статистика Дами Секси Здолниште faldas

Лето Гроздобер Здолништа За Жени со Висок Појас Ruched Пакет Хип Bodycon Молив Мини Здолниште Повик за Статистика Дами Секси

DEN 334.00
DEN 513.60

Стока
Достапно.


Onesize : Половината 60-83cm ;Хип 80-93cm ;Полите 77-93cm ;Должина на 36-40cm

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
QINSIR
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Силуета:
Молив
Стил:
Канцеларијата Дама
Половината:
Империја
Свеж

Избор на клиенти