.

.

New
FOLOBE Езеро Сино рачно изработени Midi Tulle Здолниште Американски Облека Туту Здолништа Жените бал Партија Petticoat долна облека TT010

FOLOBE Езеро Сино рачно изработени Midi Tulle Здолниште Американски Облека Туту Здолништа Жените бал Партија Petticoat долна

DEN 873.00
DEN 1679.52

Стока
Достапно.


Политика За Испорака
Ние ќе брод вашата нарачка преку Кина Пост Воздух Mail(имаат следење на број) ,кои обично се потребни од 15 до 30 работни дена за испорака.На загубени пакети нема да се надомести ако ви даде неточни адреса за нас .
Секое барање, ве Молиме контактирајте со нас слободно.
Корисниците ќе бидат одговорни за обезбедување на нас со точно превозот информации во текот на исходот.Како искрена продавачот,ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи,Ако имаш квалитет прашање,ве молиме контактирајте со нас наскоро.Ние ќе се потрудиме да го реши.
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако не, Пост Негативни повратни информации Не е доцна.
Воздухот Mail некогаш е потребно повеќе време да се пристигне за царинење . Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
Се враќа прифатени во рок од 30 Дена(од купувачот примените објектот)
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена
Се врати превозот платени од страна на Купувачот
Дополнителни политика на враќање детали : фустан мора да биде не се користи,не се валкани,не мириса.
Забелешка : може да Постојат 2-3cm(околу 1 инчи) разлика во големината, бидејќи на рачно изработени,ве молиме да се разбере.Добредојдовте на нашиот магазин
Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина.

Детали

Големина:
M
Пол:
Жените
Бренд Име:
FOLOBE
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Mesh
Фустани Должина:
Колено-Должина
Декорација:
Чипка-Up
Број На Модел На:
TT010
Силуета:
Бал
Половината:
Империја
Стил:
Повик
Место на Потекло:
Suzhou Jiangsu Кина(Копно)
Состојба:
Нов стил
Материјал:
tulle
Должина:
50cm
превозот време:
Нормално 15-50 работни дена
Превозот начин:
Кина пост
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти